2018-й потроху добігає кінця. Попереду — новий рік, а отже, нові цілі та плани, виклики та досягнення. А також зміни у законодавстві, зокрема, щодо критеріїв оцінки ризику діяльності підприємств і вимог наглядових органів.
Чого ж очікувати від державних перевірок у 2019 році? Наразі цю актуальну тему продовжують Людмила Хоміч у статті про екологічні перевірки та Святослав Бартош у традиційному дайджесті законодавчих змін.
Обов’язковий інструктаж щодо поведінки у надзвичайних ситуаціях для співробітників підприємства, який відтепер є щорічним, детально описує на сторінках журналу Микола Федоренко.
Як конфлікти у колективі можуть стати одним зі стимулів розвитку підприємства, читайте у заключній частині ґрунтовного дослідження Олександра Лисенка та Михайла Малікова про стандарти ISO щодо управління технічним персоналом.
Як провести дійсно ефективну інвентаризацію відповідно до вимог чинного законодавства розповідає Юрій Хоміч.
Чи може підприємство продавати власні промислові відходи? Відповідь на це запитання є доволі неоднозначною, тому конкретика спеціально для вас у статті промислового еколога Ганни Амбросової.
Про тепловізори як сучасні технічні засоби в системах охорони підприємства та важливі нюанси їх використання розповідає інженер Олег Цінцеус.
Не оминаємо увагою й питання технічної експлуатації та ремонту інженерних систем і мереж. Організацію ремонту систем газопостачання та отриманням відповідних дозволів розглядає для вас Василь Афанасьєв.
«Журнал головного інженера» запрошує до співпраці! Якщо ви бажаєте поділитися власним досвідом, інноваційною методологією та практиками, очікуємо на ваші пропозиції, які ви можете надсилати на електронну адресу редакції redaktor@techmedia.com.ua.